מיני מחפרון זעיר

 

מיני מחפרון זעיר

מיני מחפרון זעיר הוא כינוי כללי למנעד רכב של כלים המיועדים לביצוע עבודות עפר וחפירה בשטחים קטנים או בעלי גישה מוגבלת או צרה. למרות גודלם הקטן יחסית (החל מרוחב של 73 ס"מ בלבד בסדרה של CAT) ומשקלם היחסית נמוך (פחות מ 1 טון), מדובר בכלים עוצמתיים אם הספקי עבודה גבוהים. בסרטון הבא ניתן לראות מספר דגמים של מיני מחפרונים בגדלים שונים החל מהזעירים ביותר בקבוצה על מנת להתרשם ממגוון האפשרויות הקיימות בתחום. 

הזמינו מיני מחפרון זעיר עוד היום!

073-7024051

 

 

 

 

לאיזה סוגי עבודות מתאים מיני מחפרון זעיר: 

מיני מחפרון זעיר מתאים למעשה לכל מנעד סוגי עבודות העפר בהן נעשה שימוש במחפרון. יחד עם זאת הוא מתאים במיוחד לעבודות בסביבה אורבנית צפופה או בתוך מבנים כגון חפירת פיר מעלית, עבודות תמ"א 38, חפירת מרתפים, יישור שטחים, אדריכלות נוף ועוד. 

 

מיני מחפרון זעיר להשכרה: השכרת מיני מחפרון עם או בלי מפעיל באזור המרכז

זקוקים למיני מחפרון זעיר? התקשרו עכשיו להזמנת מיני מחפרונים באזור המרכז, גוש דן ובקעת אונו במבחר ערים כגון תל אביב, פתח תקווה, הרצליה, ראשון לציון, רמת גן ועוד. 

 

מיני מחפרון זעיר מחיר

זקוקים למיני מחרפון זעיר ורוצים לדעת כמה זה עולה? התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מדויקת או היכנסו לעמוד המחירונים שלנו לקבלת טווחי מחיר ממוצעים הנהוגים בענף. יש לקחת בחשבון שהמחירון מייצג ממוצעים כלליים ושיתכנו שינויים במחיר בהתאם למבחר גורמים משתנים כגון סוג ומורכבות העבודה, אורך העבודה, מיקום העבודה וכיוצא בכך. 

חייגו לקבלת הצעת מחיר למיני מחפרון זעיר!

073-7024051

 

הזמינו מיני מחפרון זעיר מהמומחים במיני מחפרונים

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל נושא ושאלה באמצעות המספר או באמצעות הטופס בתחתית העמוד. בהצלחה!

שתף