מיני מחפרון זחל

 

מיני מחפרון זחלי

 

מיני מחפרון זחלי הוא כינוי כללי למנעד של מיני מחפרונים המונעים על גבי זחל (לרוב זחל גומי). ניתן להזמין מיני מחפרונים מונעי זחל במספר דגמים שונים בהתאם לגודל, המשקל והקיבולת הרצויה. לעבודה עם מחפרון על בסיס זחל ישנם מספר יתרונות, כאשר הבולטים ביניהם הם התניידות בשטח לא בנוי, המתאפשר ביעילות רבה יותר בזכות אחיזת הקרקע המוגברת של הזחל. בסרטון הבא ניתן לראות דוגמא למיני מחפרון זחלי בעבודה בצירוף משאית פינוי עפר שגם לה הותקן זחל על מנת לשפר את אחיזתה בקרקע בוצית. 

 

הזמינו מיני מחפרון זחל עוד היום!

073-7024051

 

 

 

 

לאיזה סוגי עבודות מתאים מיני מחפרון זחלי: 

מיני מחפרון זחל מתאים בטבעו בעיקר לעבודות שטח מגוונות לרבות עבודות חפירה כגון חפירת מרתפים, חפרית בריכות, יישור שטחים, פינוי פסולת בניין ועוד. 

 

מיני מחפרון זחל להשכרה: השכרת מיני מחפרון עם או בלי מפעיל באזור המרכז

זקוקים למיני מחפרון זחל? התקשרו עכשיו להזמנת מיני מחפרונים באזור המרכז, גוש דן ובקעת אונו במבחר ערים כגון תל אביב, פתח תקווה, הרצליה, ראשון לציון, רמת גן ועוד. 

 

מיני מחפרון זחל מחיר

זקוקים למיני מחרפון זחל ורוצים לדעת כמה זה עולה? התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מדויקת או היכנסו לעמוד המחירונים שלנו לקבלת טווחי מחיר ממוצעים הנהוגים בענף. יש לקחת בחשבון שהמחירון מייצג ממוצעים כלליים ושיתכנו שינויים במחיר בהתאם למבחר גורמים משתנים כגון סוג ומורכבות העבודה, אורך העבודה, מיקום העבודה וכיוצא בכך. 

 

חייגו לקבלת הצעת מחיר למיני מחפרון זחל!

073-7024051

 

הזמינו מיני מחפרון זחל מהמומחים במיני מחפרונים

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל נושא ושאלה באמצעות המספר או באמצעות הטופס בתחתית העמוד. בהצלחה!

שתף